Nový eshop, nové produkty

Nový eshop, nové produkty

Máme nový Eshop. Responzivní, jednoduchý a přehledný. Se spoustou nových možností, které se budeme učit využívat tak, aby váš nákup u nás byl co nejjednodušší a proběhlo vše k vaší spokojenosti. Popravdě už bylo opravdu na čase. Samozřejmě nás zajímá skrze jaká zařízení hledáte naše produkty. Přes mobilní telefony vás k nám přichází už pravidelně přibližně jedna čtvrtina, takže responzivní design uzpůsobený pro jakoukoliv úhlopříčku byla priorita číslo jedna.

Kromě nového designu je toho nového daleko víc. Například jsme přidali možnost zvolit si alternativního dopravce – kurýrní službu InTime, či možnost platby přes světově rozšířenou platební bránu PayPal. Důvod je opět nasnadě, naše výrobky si teď již budou moci objednat nejen zákazníci z Čech, ale i ze zahraničí. Alespoň z toho nám blízkého zahraničí, tedy Slovenska, Německa, Rakouska či Polska. Proto jsme přidali i nové jazyky a to angličtinu a němčinu. Pokud tedy máte mezi přáteli cizince, nemusíte se mu bát poslat odkaz na náš eshop s tím, že by nerozuměl co o našich výrobcích píšeme. 

Poslední velkou novinkou je výrazné rozšíření nabídky. Doplnili jsme kolekci plakátů ze spolupráce s ilustrátorkou Karolínou Strykovou. Nyní jsou tedy konečně k dispozici plakáty od A až po Z. Jsou barevné, originální a hodí se jak nad pohovku do obýváku, tak i do dětského pokojíčku. Úplně novou řadou produktů jsou písmena ze dřeva. Konkrétně z březové překližky, které nabízíme ve dvou barvách a povrchových úpravách – v černém laku a v transparentně bílém voskovém oleji. Ať už se chystáte dekorovat svatební tabuli, nebo chcete pěknou dekoraci do knihovny, či na pracovní stůl, dřevěná písmena vám dobře poslouží. 

Prohlídněte si náš sortiment, věříme že si u nás najdete něco, co vás zaujme.

Napsat odpověď

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
E-mail: (Nebude zveřejněn)
Komentář:
Napište kód