OBCHODNÍ PODMÍNKY

PROVOZOVATEL ESHOPU

Provozovatelem eshopu Typoland.cz je Jakub Mařík, U Potoka 93, 252 44 Psáry,
IČ 76443582, DIČ CZ8610090159.

Kontaktní email: info@typoland.cz
Kontaktní telefon: 724 944 995

NÁZEV A HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY ZBOŽÍ

Eshop se zaměřuje na prodej interiérových doplňků a dalších produktů s motivy písmen.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Závaznou objednávku zákazník podává prostřednictvím systému eshopu, objednávka obsahuje kontaktní údaje zákazníka, seznam zboží a ceny. V rámci objednávky dochází současně k odsouhlasení obchodních podmínek v aktuálním znění. Smlouva vzniká potvrzením objednávky ze strany provozovatele eshopu.

CENA ZBOŽÍ

Cenou zboží je cena uvedená na webových stránkách eshopu v okamžiku odeslání objednávky a uvedená v potvrzení objednávky odeslaném kupujícímu provozovatelem eshopu.

ZPŮSOB DODÁNÍ, PLATBY A NÁKLADY NA DODÁNÍ

Při odeslání zásilek je účtován poplatek 125 Kč za poštovné a balné u dopravy prostřednictvím České Pošty a 115 Kč u dopravce In Time.

Při větších objednávkách může být poplatek snížen, na základě velkého objemu nebo hmotnosti může být zvýšen. V takovém případě vás budeme před odesláním zboží informovat. Konkrétní způsob dopravy nebo platby nemusí být dostupný pro všechny objednávky. V závislosti na typu zboží, doplňkových službách, váze a celkové ceně.

TERMÍNY DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží, které je skladem, je expedováno obvykle následující, nejpozději však třetí pracovní den po obdržení objednávky. V případě platby na účet je objednané zboží expedováno nejdříve po obdržení úhrady na určený bankovní účet.

Okamžikem dodání je převzetí zboží odběratelem.

 Pokud není možné zboží dodat v době uvedené u zboží (dostupnost) budeme vás informovat o termínu dodání emailem.

POUČENÍ O PRÁVU NA ODSTOUPENÍ

Dle zákona má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. V tomto termínu musí kupující vrátit na vlastní náklady nepoškozené zboží na adresu provozovatele eshopu a emailem nebo písemně informovat provozovatele o úmyslu odstoupit od smlouvy. Prodávající má právo požadovat přiměřenou náhradu za případné opotřebení zboží.

OBCHODNÍ SDĚLENÍ

Kupující dává souhlas prodávajícímu, aby mu na jeho e-mailovou adresu uvedenou v objednávce zasílal důležitá obchodní sdělení. Obchodní sdělení zaslané kupujícímu se mohou týkat pouze předmětu činnosti prodávajícího.

Kupující má možnost kdykoliv odmítnout zasílání obchodních sdělení e-mailem na adresu info@typoland.cz nebo prostřednictím odkazu uvedeného v obchodním sdělení. Prodávající v takovém případě neprodleně zabrání dalšímu zasílání obchodních sdělení na e-mailovou adresu kupujícího.